Vedoucí provozu ve výrobě pro personální agenturu / koordinátor pro Havlíčkův Brod

  • Plat:
    negotiable / Lákavé finanční ohodnocení
  • Úvazek:
    Pracovní smlouva
  • Vloženo:
    9 měsíci ...
  • Obor:
    Průmysl a provoz
  • Vyprší:
    28.3.2019
  • Jazyky:
    Český

Pracovní náplň

Náplní práce je vedení zaměstnanců na řemeslných pozicí. Zajištění jejich přítomnosti na směně, vedení směn a docházek, evidence zaměstnanců. Součástí je i samotný výběr a nábor nových pracovníků + administrativa.

Požadavky

Požadujeme časovou flexibilitu. Nebát se komunikace s lidmi. Platný ŘP sk. B, zkušenosti s prací Microsoft Office, prioritně Excel, Word.
Schopnost práce v týmu, zvládat práci pod tlakem a umět řešit stresové situace. Nástup IHNED!!! Bydliště Havlíčkův Brod!

Nabídka

Práce ve stabilní společnosti.
Dlouhodobá spolupráce.
Finanční ohodnocení dle domluvy na osobní schůzce.
Práce na HPP s možností pracovního poměru na dobu neurčitou.
Práce ideálně pro může.
Podmínkou je bydlení v místě výkonu práce – Havlíčkův Brod.

Poznámka

Budeme se na Vás těšit! V případě jakýchkoliv dotazů, prosím kontaktujte mě.

Obec