Skladník / řidič VZV – ubytování zajištěno v bytech + stravenky

  • Okres:
  • Plat:
    negotiable
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    9 měsíci ...
  • Obor:
    Průmysl a provoz
  • Vyprší:
    30.9.2018
  • Jazyky:
    Český

Náplň práce:
práce ve skladových prostorách
příjem zboží pomocí čtečky, vykládka a nakládka zboží pomocí VZV, ruční manipulace s balícími jednotkami

Nabídka
Nabízíme: lákavá hodinová sazba, která roste + stravenky, zaškolení a odbornou pomoc, dlouhodobou spolupráci, férové jednání,  příspěvek na dopravu/ubytování

Požadavky
Požadujeme: odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz/12ti hodinové směny), platné oprávnění pro VZV či zkušenosti z praxe

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Žatec
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Plat: 15000 – 30000 Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Zadavatel: Personální agentura
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Zaměstnavatel:

JANABA SERVIS s.r.o.

Kontaktní osoba:

Markéta Perglová

Adresa:

Náměstí Svobody 43, 43801 Žatec, Česká republika

Telefon:

720 241 468

Obec

Pracovní nabídka vypršela.