Jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy

  • Okres:
  • Plat:
    negotiable / Lákavé finanční ohodnocení
  • Úvazek:
    Plný úvazek
  • Vloženo:
    9 měsíci ...
  • Obor:
    Výroba
  • Vyprší:
    30.9.2018
  • Jazyky:
    Český

Pracovní náplň
jednoduchá manuální práce v automobilovém průmyslu, kontroling

Nabídka
nadprůměrná hodinová sazba, čisté pracovní prostředí, možnost příspěvku na ubytování/dopravu, možnost přesčasů, skvělý kolektiv, odborné zaučení

Požadavky
operátor výroby, vhodné jak pro muže i pro ženy

– hledáme flexibilní, stabilní, precizní a spolehlivé zaměstnance

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bruntál
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Plat: Na základě domluvy.
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Zadavatel: Personální agentura

Kontakt:

Zaměstnavatel:

JANABA SERVIS s.r.o.

Telefon:

721 980 285

Obec

Pracovní nabídka vypršela.