Elektromontér NN, VN Žatec

  • Okres:
  • Plat:
    negotiable / Nadstandartní finanční ohodnocení.
  • Úvazek:
    Plný úvazek, Pracovní smlouva
  • Vloženo:
    6 měsíci ...
  • Obor:
    Elektrotechnika a energetika
  • Vyprší:
    16.5.2019
  • Jazyky:
    Český

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivého elektrikáře, který se připojí do našeho týmu!
Výstavba, rekonstrukce a opravy rozvodných energetických zařízení (venkovní vedení, veřejné osvětlení, obnovitelné zdroje).
Technologické montáže (distribuční rozvodny vysokého napětí, distribuční trafostanice).
Speciální autodoprava a technika.
Kompletace kioskových trafostanic.
Opravy a likvidace distribučních transformátorů.

Nabídka

Nadprůměrné mzdové ohodnocení!
Bydlení zajištěno v obytných buňkách.
Placená cesta z práce i do práce.
Prémie k výplatě dle produktivity.
Proškolení samozřejmostí!
Práce na zakázkách (různorodá pracovní činnost).
Možnost rekvalifikace v oboru elektromontér!
Oblečení zajištěno.
Možnost služebního auta!

Požadavky

Pokud jste vyučen v oboru elektro, máte zkoušky podle vyhl. č. 50/1978 Sb. a jste v dobrém zdravotním stavu, tak je tahle práce přesně pro Vás!
Další profesní zkoušky a řidičský průkaz výhodou.

Obec